• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 3232,що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

107 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 883165b587c44582a2799092a9dff2f9
Внутрішній номер закупівлі: 30244215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010946-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
Контактна особа: Анна ОНИСЬКІВ +380933274814 a_nn_a26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 107 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:49 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:49 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:49 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴107 500.00 Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем