-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем
Оголошено тендер
129 000.00
UAH
Номер:
175625a452f44aba8d2ad5025bfc3711
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012933-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
×
-
Код ЄДРПОУ:
08088626
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
×
-
Код ЄДРПОУ:
08088626
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
129 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума129 000.00 UAH