• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

283 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
58
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 683c81dce3e04cbc8c18b8f4710ad27d
Внутрішній номер закупівлі: 30244203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010921-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА"
Контактна особа: Коберник Ігор +380988890268 vita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 283 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴283 333.33 Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)