• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)

Оголошено тендер

340 000.00 UAH
Номер: 15e709add8ca48ca8f3d34365f884fc5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013179-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА"
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяВіта-Поштова
Сума340 000.00 UAH