-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування первинного (мобільного) укриття із заглибленням в грунт- ID: UA-2026-09-04-013193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301849
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 44921382ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив)- ID: UA-2026-09-04-013163-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301848
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 17:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання металопрокату- ID: UA-2026-09-04-013187-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301847
Комунальне підприємство "БЛАГО ГРОМАДИ" Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44824088ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11, Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №24- ID: UA-2026-09-04-013182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301846
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-013176-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301843
Військова частина А1048 ЄДРПОУ: 07703437ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче.- ID: UA-2026-09-04-013178-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301839
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоче місце викладача- ID: UA-2026-09-04-013175-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301838
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:28)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-013174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301837
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-09-04-013171-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301836
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти Код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013172-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301835
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кавовий напій Галка ранок 0,100гр- ID: UA-2026-09-04-013173-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301834
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел з комплектуючими для Ліснотарновицького ліцею- ID: UA-2026-09-04-013168-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301833
ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каталізатор № 68- ID: UA-2026-09-04-013169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301832
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:29)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчуван...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Хмелівському ліцеї Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013170-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301831
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (сіль технічна)- ID: UA-2026-09-04-013167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301830
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 17:00)
-