-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування первинного (мобільного) укриття із заглибленням в грунт
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013193-a
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
02329063c92b48a4a8683c7130e4bfe7
Внутрішній номер закупівлі:
30301849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013193-a
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється за фактом надання послуг на підставі оформленого належним чином Акту наданих послуг протягом 20 робочих днів з моменту отримання фінансування на розрахунковий рахунок Замовника на послуги за даним Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з облаштування первинного (мобільного) укриття із заглибленням в грунт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд. 33-39
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАЛЬМІУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45842134
-
Контактна особа:
Сандирєв Данило Леонідович 0504705585
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гончаренка Михайла, 13-А, прим. 46-47
Ціна пропозиції
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 17:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
721d39560a7e4607a717dbc6c66e0b4c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-013193-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАЛЬМІУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45842134
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гончаренка Михайла, 13-А, прим. 46-47
Номер договору:
67
Сума договору:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний