-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Каталізатор № 68
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013169-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:29)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:29)
99 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
02
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4b2251b452f24028b454bfdccc9be187
Внутрішній номер закупівлі:
30301832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013169-a
Замовник:
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00151644
-
Адреса:
02157, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Празька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Катерина Слободянюк +380931325063 voloshchenko_88@ukr.net http://elastik.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:32 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:32 - 20.09.2026 17:29
Період оскарження:
04.09.2026 17:32 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 750.00 Каталізатор № 68