• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Каталізатор № 68

Оголошено тендер

99 750.00 UAH
Номер: ca33cca27fb8424f869d8f099222c79e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016285-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Замовник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Очікувана вартість: 99 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Каталізатор № 68
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування: 04.09.2026 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 750.00 UAH