• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Твердопаливний котел з комплектуючими для Ліснотарновицького ліцею

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

518 116.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c0684105ad7f4a0083025871514e2e96
Внутрішній номер закупівлі: 30301833
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013168-a   
Замовник: ЛІСНОТАРНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Юліана Легоняк +380687260085 yulsana_lg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 518 116.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:32 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:32 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:32 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴518 116.00 котел газогенераторний(піролізний твердопаливний промисловий) PAYAR 320 кВт та комплектуючі до нього