-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел з комплектуючими для Ліснотарновицького ліцею
Оголошено тендер
621 739.20
UAH
Номер:
0a05771333ab4714abacf3b8e7718942
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІСНОТАРНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23802162
-
Адреса:
78422, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський район ,с.Лісна Тарновиця, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІСНОТАРНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23802162
-
Адреса:
78422, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський район ,с.Лісна Тарновиця, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
621 739.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел з комплектуючими для Ліснотарновицького ліцею
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛісна Тарновиця
Сума621 739.20 UAH