-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робоче місце викладача
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013175-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:28)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:28)
67 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
01
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8106e7d7860348499bdb722132751b8a
Внутрішній номер закупівлі:
30301838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013175-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Криворізький гірничий коледж" ( КЗО "КГК" ДОР")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541645
-
Адреса:
50015, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул. Гірнича, 1л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Федорівна Будько +380970538696 kpgtlbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:33 - 20.09.2026 17:28
Період оскарження:
04.09.2026 17:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 500.00 Робоче місце викладача