-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоче місце викладача
Оголошено тендер
81 000.00
UAH
Номер:
29ffd9136919447f85950f1d10181fe6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Криворізький гірничий коледж" ( КЗО "КГК" ДОР")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541645
-
Адреса:
50015, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул. Гірнича, 1л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Криворізький гірничий коледж" ( КЗО "КГК" ДОР")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541645
-
Адреса:
50015, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул. Гірнича, 1л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
81 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Робоче місце викладача
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 17:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Робоче місце викладача (кутовий стіл + тумба + шафа)
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1221 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума81 000.00 UAH