-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертне обстеження (технічне діагностування) водогрійних котлів- ID: UA-2026-08-31-007299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240584
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання урожаю соняшнику- ID: UA-2026-08-31-007298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240581
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проє...×-
Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проєктною документацією по об’єкту: «Реконструкція ххххххх шляхом улаштування захисних споруд». (І черга) згідно ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-08-31-007302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240580
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 та 5-9 класів (кейтеринг) Бориспільської гумн...×-
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 та 5-9 класів (кейтеринг) Бориспільської гумназії ім.П.Чубинського
- ID: UA-2026-08-31-007292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240579
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2026-08-31-007268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240578
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:46)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти- ID: UA-2026-08-31-007287-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240574
КП Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради ЄДРПОУ: 44023823ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-007266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240572
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Nissan X-Trail- ID: UA-2026-08-31-007191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240568
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), налив- ID: UA-2026-08-31-007275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240567
Комунальне унітарне підприємство "ЕкоВін" ЄДРПОУ: 33810743ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка до опалювального сезону в будівлі школи- ID: UA-2026-08-31-007283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240564
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-08-31-007273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240563
Відокремлений структурний підрозділ "Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33376889ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фланець ДУ 50 сталевий- ID: UA-2026-08-31-007282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240561
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі. Код ДК 021:2015 (CPV) : 39160000-1 Шкільні меблі- ID: UA-2026-08-31-007270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240560
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2026-08-31-007281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240559
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОЛМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43978794ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-007272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240557
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД КАМ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569309ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -