• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)

Завершена

1 187 290.00 UAH з ПДВ
Номер: 21deea5980e743298af3ae9cd9670bf4
Внутрішній номер закупівлі: 30240557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007272-a   
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД КАМ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Коваль Вікторія Миколаївна +380978317831 kamyanka_2009@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 187 290.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 13688 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
Ціна пропозиції 1 187 290.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a47fa4fab201436a8320174e227763c2
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007272-a-a1
Постачальник: Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
Номер договору: 36
Сума договору: 1 187 260.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір КГХ.pdf
pdf
UA-2026-08-14-009526-a-report.pdf
pdf
ДовідкаКБВ.pdf
docx
Підстава здійснення закупівлі_ КГХ.docx
pdf
дод угодазмен.pdf
p7s
sign.p7s