• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Збирання урожаю соняшнику

Завершена

342 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 17e72fbe7c0c4ef794b0aeeb5788a097
Внутрішній номер закупівлі: 30240581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007298-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
Контактна особа: Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, оголошення № UA-2026-08-13-008657-a.
Очікувана вартість: 342 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Збирання соняшнику
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 190 гектар
Період постачання 28.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАВЕСТЕР"
Ціна пропозиції 342 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d1b10747491e4f8f81425beb99d03ac6
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007298-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАВЕСТЕР"
Номер договору: ДГ-0000169
Сума договору: 342 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 285 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Збирання соняшнику: 1 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 15:10
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 169.pdf
docx
Бенефіціарні власники.docx