• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 та 5-9 класів (кейтеринг) Бориспільської гумназії ім.П.Чубинського

Завершена

1 171 200.00 UAH без ПДВ
Номер: f5f67011fa584a2697d62c4c2121e7bc
Внутрішній номер закупівлі: 30240579
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007292-a   
Замовник: БОРИСПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ПАВЛА ЧУБИНСЬКОГО БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Копач Валентина Василівна +380459562090 chubynsky_himnaziia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником З 01.09.2026 р. розпочинається навчальний процес та відповідно повинна бути забезпечена організація повноцінного та безпечного харчування дітей, що є державною гарантією та обов’язковою умовою функціонування закладів освіти відповідно до вимог чинного законодавства, норм Санітарного регламенту та рекомендацій МОЗ. Згідно вищевикладеного, оскільки торги не закінчені, та є вірогідність оскарження закупівлі, виникла необхідність укласти прямий договір на підставі нагальної потреби. Виходячи з викладеного, у зв’язку з тим, що процедура відкритих торгів на даний час не завершена, Зупинити процес надання послуг харчування неможливо, оскільки це харчування дітей є важливим елементом їхнього розвитку, міцного здоров'я та успішного майбутнього. Замовник наголошує, що нагальна потреба у здійсненні закупівлі не виникла внаслідок дій або бездіяльності самого Замовника. Гімназія вдалася до всіх необхідних заходів для своєчасного проведення відкритих торгів: процедуру було оголошено — у липні 2026 року. Неможливість укласти договір за результатами проведення процедури відкритих торгів зумовлена виключно об’єктивними обставинами. Мінімальний строк для завершення процедури відкритих торгів (проведення аукціону, визначення переможця, підписання договору) становить щонайменше 14-20 робочих днів, проте у разі оскарження закупівля продовжується на більший термін. Таким чином, укладення договору за результатами конкурентної процедури на даний час є об’єктивно неможливим. Водночас харчування дітей є безперервним процесом, припинення якого порушить вимоги чинного законодавства. Тому, з метою забезпечення безперервного харчування дітей Бориспільської гімназії імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради на період до завершення процедури відкритих торгів та укладення договору до 31.12.2026 року, виникла нагальна потреба в укладенні прямого договору у найкоротший термін згідно фактичної потреби у харчуванні на вересень-жовтень 2026 року (згідно з підпунктом 4 пункту 13 Особливостей).
Очікувана вартість: 1 171 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 5280 комплект
Період постачання 01.09.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Головатого 32 А На карті
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 4320 комплект
Період постачання 01.09.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Головатого 32 А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕСТ-КЕЙТЕРИНГ"
Ціна пропозиції 1 171 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8f1d69d07ea544669ceb5f26492a0399
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007292-a-a1
Постачальник: ТОВ "БЕСТ-КЕЙТЕРИНГ"
Номер договору: 69
Сума договору: 1 171 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів (кейтеринг): 122.00000 UAH без ПДВ
Послуги з забезпечення харчуванням учнів 5-9 класів (кейтеринг): 122.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Службова записка
Обгрунтування
2026
Протокол №19 від 31.08.2026
Інформація про КБВ
2026
Договір №69 від 31.08.2026
p7s
sign.p7s