-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фланець ДУ 50 сталевий
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007282-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
1 057.76
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
58
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1eec137b6abc4b0a9389b4b279c25d29
Внутрішній номер закупівлі:
30240561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007282-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 057.76 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:47 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 057.76 Фланець ДУ 50 сталевий