• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фланець ДУ 50 сталевий

Оголошено тендер

1 269.31 UAH
Номер: b1a8fe8bfb664f23a9d6a9dd326b9ae4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008015-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Очікувана вартість: 1 269.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фланець ДУ 50 сталевий
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 269.31 UAH