-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних...×-
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
- ID: UA-2026-08-31-013092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246270
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 9клас (у 6-ти частинах) (авт. Масол Л.М.) ( з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246269
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка д/люка; Ручка дверна- ID: UA-2026-08-31-013094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246268
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61»...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-013093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246266
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчал...×-
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №1 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Сортування відходів – кроки до чистого довкілля» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
- ID: UA-2026-08-31-013090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246263
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області ЄДРПОУ: 04374128ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (код ДК 021:2015: 7226...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246262
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25894547ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-013086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246261
ГОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565738ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення- ID: UA-2026-08-31-013087-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246260
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання за адресою с-ще Донець.- ID: UA-2026-08-31-013085-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246259
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна; змазка- ID: UA-2026-08-31-013084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246258
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і...×-
Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2026-08-31-013083-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246257
КП Кам`янської міської ради "Комунальник" ЄДРПОУ: 36981122ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соляна кислота (розчин водний)- ID: UA-2026-08-31-013082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246256
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (вимикач; розетка, бокс на чотири автома...×-
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (вимикач; розетка, бокс на чотири автомати та інше)
- ID: UA-2026-08-31-013056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246255
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на с...×-
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-31-013081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246254
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило WWM Canon GI-490- ID: UA-2026-08-31-013080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246253
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954244ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -