• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік

Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 21:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 21:00)

200 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
44
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e7f47bfef2eb41178c9da5279c668429
Внутрішній номер закупівлі: 30246270
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013092-a   
Замовник: КП "ЕЛУАШ"
Контактна особа: Лиска Наталія Анатоліївна 061 2314455 NATALIYA_LYSKA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:42 - 08.09.2026 21:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік