-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №1 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Сортування відходів – кроки до чистого довкілля» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013090-a
Завершена
70 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
10c2f3c7848f452ba8e65f00a9921900
Внутрішній номер закупівлі:
30246263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013090-a
Замовник:
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374128
-
Адреса:
80411, Україна, Львівська область, селище Добротвір, вулиця Івана Франка, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тенетюх Марія Володимирівна 380680560111 tenetiukhmarija123@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
Лот №1 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Сортування відходів – кроки до чистого довкілля» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Дячук Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2621206442
-
Контактна особа:
Дячук Наталія Миколаївна djachuk07@gmail.com
-
Адреса:
80110, Україна, Львівська область, Шептицький, Івасюка,12 кв 45
Ціна пропозиції
70 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a963dff19d40442093c7d32d39038c68
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013090-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Дячук Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2621206442
-
Адреса:
80110, Україна, Львівська область, Шептицький, Івасюка,12 кв 45
Номер договору:
31/08-1
Сума договору:
70 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний