-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013083-a
Закупівля товару, яка здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), місцезнаходження замовника -ПЛОЩА Театральна, будинок 3, місто Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51925, категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
4 185 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
08
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0ea1e0568fd44cc8964be4e64cf2f26a
Внутрішній номер закупівлі:
30246257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013083-a
Замовник:
КП Кам`янської міської ради "Комунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36981122
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, площа Театральна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баркар Руслан Васильович +380676221446 kpkmrcom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 185 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:41 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 185 000.00 Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)