• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

5 022 000.00 UAH
Номер: 9cda6a67d92b4286b73d8bb37414a899
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015503-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Кам`янської міської ради "Комунальник"
Замовник: КП Кам`янської міської ради "Комунальник"
Очікувана вартість: 5 022 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Примітки: Закупівля товару, яка здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), місцезнаходження замовника -ПЛОЩА Театральна, будинок 3, місто Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51925, категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 31.08.2026 20:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 022 000.00 UAH