-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Верстат для намотування котушок оптоволокна шириною 450 мм – 3 шт- ID: UA-2026-08-31-013278-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246533
Військова частина А5201 ЄДРПОУ: 26643706ДК 021:2015: 42611000-2 Верстати спеціального призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування (ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень)- ID: UA-2026-08-31-013362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246531
Навчально-виховний комплекс "Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей" ЄДРПОУ: 23888732ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями з вигрібної ями Драбівської...×-
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями з вигрібної ями Драбівської гімназії за адресою: с. Драбівка вул. Берегова, 1-А
- ID: UA-2026-08-31-013358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246530
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-013350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246529
Військова частина А5201 ЄДРПОУ: 26643706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та встановлення інформаційних табличок- ID: UA-2026-08-31-013356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246528
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ЄДРПОУ: 02004597ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи- ID: UA-2026-08-31-013357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246527
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-013353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246526
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг): Перегінський ліцей №1 Перегінської селищної ради.
- ID: UA-2026-08-31-013355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246525
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №4- ID: UA-2026-08-31-013354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246524
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування№5- ID: UA-2026-08-31-013352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246523
ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор дизельний- ID: UA-2026-08-31-013351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246522
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41846952ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середні...×-
Оброблені фрукти та овочі (Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній; Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Ядра волоських горіхів, четвертинки, першого сорту; Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г)
- ID: UA-2026-08-31-013349-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246521
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2026-08-31-013347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246520
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-1...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
- ID: UA-2026-08-31-013346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246519
Бучанський ліцей №4 ЄДРПОУ: 24884707ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Кричківській гімназії Солотвинської с/р
- ID: UA-2026-08-31-013345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246517
Кричківська гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23804600ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжіАктивна -