-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013351-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
333 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
01
год
09
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce2ab930fae246a281fdf20ac41b2efb
Внутрішній номер закупівлі:
30246522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013351-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41846952
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Велика Ковалівка, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Клиценко +380998168792 41846952_tender@ukr.net https://ncheburashka.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
333 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:51 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:51 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:51 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 666.67 Генератор дизельний