-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор дизельний
Оголошено тендер
400 400.00
UAH
Номер:
e125e4fb154640349b40c416ca54cac9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015733-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41846952
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Велика Ковалівка, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41846952
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Велика Ковалівка, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератор дизельний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума400 400.00 UAH