-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Камера холодильна збірно-розбірна КХ-10,69,52 або еквівалент- ID: UA-2026-09-06-000001-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303684
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 42513000-5 Холодильне та морозильне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за ад...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»
- ID: UA-2026-09-05-000771-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303683
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фрукти свіжі (апельсини, банани, груші, яблука)- ID: UA-2026-09-05-000770-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303682
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері згідно коду CVP за ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби- ID: UA-2026-09-05-000769-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303681
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38289419ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядні пристрої для заряджання FPV-акумуляторів та інших типів батарей- ID: UA-2026-09-05-000767-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303680
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44510000-8 Знаряддя. Свердло по склу і кераміці 4 різця 6*70. Відповідно до...×-
ДК 021:2015:- 44510000-8 Знаряддя. Свердло по склу і кераміці 4 різця 6*70. Відповідно до договору №931 (ПДР) від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000768-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303679
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 31220000-4 Елементи електричних схем. Короб кабельний 16*16/2000мм. Розетка...×-
ДК 021:2015:- 31220000-4 Елементи електричних схем. Короб кабельний 16*16/2000мм. Розетка ALSU 2-а накладна. ПВС 2*1,5. Відповідно до договору №930 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000766-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303678
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-05-000765-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303677
ДЕНИСІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.В.ЛЕСЕВИЧА ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23280597ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Поріг рифлений 40 срібло/золото 1,8. Відповідн...×-
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Поріг рифлений 40 срібло/золото 1,8. Відповідно до договору №929 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000764-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303676
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-консультаційні роботи об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: С...×-
Інженерно-консультаційні роботи об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)».
- ID: UA-2026-09-05-000763-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303675
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофрована труба- ID: UA-2026-09-05-000762-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303674
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991441ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Швидкий монтаж 6*60. Відповідно до договору №92...×-
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Швидкий монтаж 6*60. Відповідно до договору №928 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000761-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303673
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-05-000760-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303672
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Жовківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Злагода" ЄДРПОУ: 22357085ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай ЧШ. Альп.лука 250г, Чай ЧШ. Альп.лука 100г- ID: UA-2026-09-05-000759-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303671
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизель-генераторна установка- ID: UA-2026-09-05-000758-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303670
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-