-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизель-генераторна установка
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000758-a
Генератор дизельний . Гарантійні умови 24 місяці або 1300 мотогодин в залежності що настає раніше Дата виготовлення не раніше 2026 року Товар повинен бути новим, таким що не був у вжитку, без порушення заводської комплектності (без заміни складових частин), мати стартерні АКБ, зарядний пристрій та експлуатаційні рідини, необхідні для першого запуску (включаючи паливо для першого запуску).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
1 250 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
00
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
10809ecdf7eb48fc8c73ec17f6313263
Внутрішній номер закупівлі:
30303670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000758-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42948109
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Еспланадна, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмурко Андрій Анатолійович +380505305177 andrei.zhmurko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 23:24 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 23:24 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 23:24 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Дизель-генераторна установка