• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інженерно-консультаційні роботи об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)».

Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля Інженерно-консультаційних робіт об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)» (код ДК 021:2015 — 71530000-2) буде відбуватися у період з 2026р -2027р. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)

250 550.04 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
47
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9ee913c8eee04714b7162e5a32f8e9c1
Внутрішній номер закупівлі: 30303675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000763-a   
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 250 550.04 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 23:28 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 23:28 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 05.09.2026 23:28 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 550.04 Інженерно-консультаційні роботи об’єкта «Нове будівництво боксів для техніки за адресою: Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64 (коригування)»