-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Двері згідно коду CVP за ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000769-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
57 262.05
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
33
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e2431471a9d24e64a309ba3337cc7b2d
Внутрішній номер закупівлі:
30303681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000769-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38289419
-
Адреса:
20301, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Кизила Андрія, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Діхтяренко +380969316486 t.dihtyarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 262.05 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 23:52 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 23:52 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 23:52 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:14
Тендерна документація
- Лот №1 ₴23 605.44 Двері згідно коду CVP за ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- Лот №2 ₴33 656.61 Двері згідно коду CVP за ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби