-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдини...×-
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
- ID: UA-2026-08-31-010199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243479
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26473919ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій орга...×-
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-08-31-010202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243478
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у рез...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-010206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243477
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикачі- ID: UA-2026-08-31-010197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243472
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світлаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-010195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243471
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10; Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ)
- ID: UA-2026-08-31-010191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243470
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131512ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 14410000-8 Кам’яна сіль (сіль технічна)- ID: UA-2026-08-31-010194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243466
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Редуктор вуглекислотний- ID: UA-2026-08-31-010196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243465
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи- ID: UA-2026-08-31-010186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243464
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для збору та утилізації медичних відходів 500*600 мм- ID: UA-2026-08-31-010187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243462
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вода питна бутильована (пляшка 1,5 л)- ID: UA-2026-08-31-010181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243460
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34775616ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт проїздів з влаштуванням...×-
45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт проїздів з влаштуванням парковки для легкових автомобілів та благоустрою на території Комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради, на вул. Миколи Карнаухова, 25А в м. Рівному, Рівненської територіальної громади, Рівненського району, Рівненської області (Коригування)»
- ID: UA-2026-08-31-010190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243459
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000085ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (Д...×-
Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
- ID: UA-2026-08-31-010177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243456
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3121 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-010178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243455
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
автопаста 1кг- ID: UA-2026-08-31-010185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243454
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 33741100-7 Засоби для миття рукЗавершена -