• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

45 277.78 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
17
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4171f571ff0a477fb591674ae095d71e
Внутрішній номер закупівлі: 30243456
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010177-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Данильченко +380542701349 7412436economist@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 45 277.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:21 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 277.78 Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")