-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило WD-40 200мл- ID: UA-2026-08-31-012118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245395
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-012113-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245391
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1...×-
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1 (одному) об’єкту геологорозвідувальних робіт (У-21-188/8)
- ID: UA-2026-08-31-012112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245390
Державна служба геології та надр України ЄДРПОУ: 37536031ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Диктофон цифровий- ID: UA-2026-08-31-012105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245389
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-08-31-012111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245388
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячог...×-
Код ДК 021:2015 – 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-012109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245387
Князівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24171686ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-08-31-012101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245383
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання кот...×-
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-012097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245382
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб нав...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал для закладів загальної середньої освіти», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
- ID: UA-2026-08-31-012108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245378
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка, фарба, фуга- ID: UA-2026-08-31-012104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245377
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000...×-
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-012099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245376
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245374
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015;32580000-2 Інформаційне обладнання- ID: UA-2026-08-31-012091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245373
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР"ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001328ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-012095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245372
Комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Кіровоградської обласної ради ЄДРПОУ: 23683214ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних сист...- ID: UA-2026-08-31-012094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245371
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки ЄДРПОУ: 21910232ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-