• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)

Завершена

980 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b1363c59a38448b5a5056219de79f162
Внутрішній номер закупівлі: 30245376
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012099-a   
Замовник: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
Контактна особа: Черняк Костянтин 380961959526 merkava.ch@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 980 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів/студентів пільгових категорій (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 19600 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Б.Хмельницького, 15, вул.Лепкого, 4, вул.Лепкого, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Летун Олександр Олександрович
Ціна пропозиції 980 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 62683fa8b4c54c1fbe90d6626aecdc2e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012099-a-a1
Постачальник: ФОП Летун Олександр Олександрович
Номер договору: 266
Сума договору: 980 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
ЗВІТ про закупівлю.pdf