-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з теплових випробувань на рівномірність прогрівання опалювальних приладів зі склад...×-
послуги з теплових випробувань на рівномірність прогрівання опалювальних приладів зі складанням технічного звіту по об’єкту: КЗ «ПК «Творчий» КМР, за адресою м. Кривий Ріг, вул. Басараб Ольги, буд. №77
- ID: UA-2026-09-01-005159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251980
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом- ID: UA-2026-09-01-005155-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251979
Тюшківська гімназія Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439412ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1/2 Giacomini Нижн кут- ID: UA-2026-09-01-005158-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251974
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 М’ясо (Блок із свинини)- ID: UA-2026-09-01-005149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251972
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютер в зборі- ID: UA-2026-09-01-005148-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251970
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-005147-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251968
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Сосницької селищної ради ЄДРПОУ: 41822072ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Штукатурка, грунтовка, універсальна грунт-фарба до об’єкту: “… Коригування”- ID: UA-2026-09-01-005117-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251967
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III р...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
- ID: UA-2026-09-01-005146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251966
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіаль...×-
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-01-005143-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251965
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-09-01-005142-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251963
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С. БІЛОГОРОДКА" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 30367834ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення систем кондиціонування повітря- ID: UA-2026-09-01-005141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251960
Кочубеївський центр первинної медичної допомоги ЄДРПОУ: 40204198ДК 021:2015: 45331220-4 Встановлення систем кондиціонування повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Забезпечення продуктами харчування (Свинина тушкована ДСТУ, фасування 525 г. , банка метал...×-
Забезпечення продуктами харчування (Свинина тушкована ДСТУ, фасування 525 г. , банка металева за кодом за ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
- ID: UA-2026-09-01-005135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251959
Обухівська селищна рада ЄДРПОУ: 04338339ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ґрунт- ID: UA-2026-09-01-005137-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251958
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
газове паливо- ID: UA-2026-09-01-005138-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251957
ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ЄДРПОУ: 35718689ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-005140-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251956
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -