-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005143-a
Закупівля проводиться відповідно до технічної специфікації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
625 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
12
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
38f2013f8f9b415088aed7d76f27e2f2
Внутрішній номер закупівлі:
30251965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005143-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулікова Ірина 380660810021 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:13 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:13 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:13 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 000.00 Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади