-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
9a73a83fd8634a36aca8bb7651d40ba9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-004780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 11:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
https://lozovagromada.gov.ua/news/ogoloshennya-pro-namiri-upravlinnya-zhitlovo-komunalnogo-gospodarstva-ta-budivnitstva-lozivskoi-miskoi-radi-zastosuvati-protseduru-vidkritih-torgiv-na-zakupivlyu-poslug-na-2026rik-2026-08-31
-
Дата публікації:
01.09.2026 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума750 000.00 UAH