• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

газове паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

85 265.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
14
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9bde1b052b4346b79fc8cda77b7cc01d
Внутрішній номер закупівлі: 30251957
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-005138-a   
Замовник: ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
Контактна особа: Оксана Урбан +380664758044 osgdds@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 265.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 13:12 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 13:12 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 13:12 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 265.00 Газове паливо