• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

газове паливо

Оголошено тендер

102 318.00 UAH
Номер: 1049748a4f964ebcbd914e1d589c24ad
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-005979-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
Замовник: ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
Очікувана вартість: 102 318.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: газове паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 01.09.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
газове паливо
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 6000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума102 318.00 UAH