-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005146-a
Завершена
642 330.00
UAH без ПДВ
Номер:
ed9bf6f1434b4acf899df1ed8336a3b5
Внутрішній номер закупівлі:
30251966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005146-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
642 330.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Баранський Роман Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2857122878
-
Контактна особа:
Баранський Роман Ярославович 0977856790
-
Адреса:
82124, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, с. Уріж, вул. Л. Українки, 21
Ціна пропозиції
642 330.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a419ec83385e4781a468922fb928cb44
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005146-a-a1
Постачальник:
ФОП Баранський Роман Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2857122878
-
Адреса:
82124, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, с. Уріж, вул. Л. Українки, 21
Номер договору:
118
Сума договору:
642 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний