-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005142-a
Завершена
48 984.00
UAH з ПДВ
Номер:
59b445b70ff540189228e6dbf9cbee4f
Внутрішній номер закупівлі:
30251963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005142-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С. БІЛОГОРОДКА" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30367834
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, с. Білогородка, вул. Володимирська, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Потильчак +380685055228 05031985p@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
48 984.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автозапчастини
Кількість
11 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗІП ПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42497466
-
Адреса:
02092, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ АЛМА-АТИНСЬКА будинок 54 офіс 11
Ціна пропозиції
48 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1b599b1425a409ca1f1180dead94d20
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005142-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗІП ПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42497466
-
Адреса:
02092, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ АЛМА-АТИНСЬКА будинок 54 офіс 11
Номер договору:
160
Сума договору:
48 984.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
40 820.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 13:12
Статус:
Підписаний