-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 160 л. 10 шт., Пакети для сміття 35 л. 100 шт.- ID: UA-2026-08-31-007530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240814
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини коридору першого поверху (стіни,стеля,підлога)- ID: UA-2026-08-31-007524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240811
КП Тернопільський класичний ліцей Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 24631923ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - А...×-
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - Абонентна плата за доступ до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-007528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240810
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зброшування лічильників відпрацьованих чорнил Epson- ID: UA-2026-08-31-007527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240809
Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Буцької селищної ради ЄДРПОУ: 43991003ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (Код ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо")- ID: UA-2026-08-31-007511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240808
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05503562ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення сміття і відходів з території закладів освіти- ID: UA-2026-08-31-007508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240807
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41807012ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець Rumba хром Софт- ID: UA-2026-08-31-007519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240804
Заклад дошкільної освіти № 68 міста Житомира ЄДРПОУ: 24707554ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор- ID: UA-2026-08-31-007517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240803
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ"- ID: UA-2026-08-31-007518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240802
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж" ЄДРПОУ: 02544388ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Дрова паливні)- ID: UA-2026-08-31-007512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240800
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 22552906ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки- ID: UA-2026-08-31-007506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240798
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №7" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 23002303ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-08-31-007523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240797
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(за ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування) роботи з розробки проєктно-...×-
(за ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування) роботи з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи електропостачання в частині встановлення альтернативних джерел живлення (СЕС) за адресою: Одеська область, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 13» та супровід проведення державної експертизи до моменту отримання позитивного експертного висновку, оформленого відповідно до чинного законодавства України
- ID: UA-2026-08-31-007477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240796
Національний університет "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 01127799ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд- ID: UA-2026-08-31-007501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240793
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-007492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240792
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-