-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007501-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
456 799.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
21
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b3033552be38499ba38f7096d4e8001e
Внутрішній номер закупівлі:
30240793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007501-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
456 799.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴456 799.67 Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд