• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд

Оголошено тендер

548 159.60 UAH
Номер: 9dcbcc9f8c1a47e19f5ee19657252cca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008228-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Очікувана вартість: 548 159.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума548 159.60 UAH