• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Дрова паливні)

Завершена

402 480.00 UAH без ПДВ
Номер: 99e78fe01dc34ecfba5297fd0acf2f4a
Внутрішній номер закупівлі: 30240800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007512-a   
Замовник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Контактна особа: Кречко Максим Іванович +380978540165 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 402 480.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Дрова паливні) Змішані групи твердих порід: береза, дуб, бук, ясень, граб, клен, в’яз, модрина;
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 180 метр квадратний
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 34314, Україна, Рівненська область, Степангород, вул. Шевченка будинок 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МЕЛЬНИК ДМИТРО АНТОНОВИЧ
Ціна пропозиції 402 480.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 85a1b497f33348f89bacc146da62a68d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007512-a-a1
Постачальник: МЕЛЬНИК ДМИТРО АНТОНОВИЧ
Номер договору: 41
Сума договору: 402 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:54
Статус:
Підписаний
pdf
Протокол.pdf
pdf
Договір 41.pdf