-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007492-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
135 270.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
05
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce8c34dda4024ebbb43cfa0cf3c54a97
Внутрішній номер закупівлі:
30240792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007492-a
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Годована +380444998368 zakupki@uhta.com.ua https://uhta.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
135 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:55 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 270.00 Послуги з технічного обслуговування вогнегасників