-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (Код ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо")
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007511-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
56 842.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c9dde273aa54426098499c0c137ed47d
Внутрішній номер закупівлі:
30240808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007511-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503562
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Корабельна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Ковальчук +380412433066 baby_house_bg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 842.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 842.00 Природний газ