• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (Код ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо")

Оголошено тендер

68 210.40 UAH
Номер: 4a837b5434e84b21943b4661a486a233
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009051-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 68 210.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (Код ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо")
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума68 210.40 UAH