-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво- ID: UA-2026-08-31-009238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242511
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування компютерного обладнання та офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-009223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242507
КЗ ТМР "Центр твочості дітей та юнацтва" ЄДРПОУ: 14040078ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки картриджа, заміна вала первинного заряду- ID: UA-2026-08-31-009224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242497
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз- ID: UA-2026-08-31-009217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242495
Тростянецька міська рада Сумської області ЄДРПОУ: 24006361ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби з нержавіючої сталі, заглушки з нержавіючої сталі, відвід з нержавіючої сталі, флане...×-
Труби з нержавіючої сталі, заглушки з нержавіючої сталі, відвід з нержавіючої сталі, фланець з нержавіючої сталі
- ID: UA-2026-08-31-009231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242494
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-009226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242490
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський&qu...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242486
ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565550ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-08-31-009202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242485
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-009208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242484
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-009099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242483
в/ч А1451 ЄДРПОУ: 08208941ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:51)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології- ID: UA-2026-08-31-009198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242482
ГІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗДОВБИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41844866ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-08-31-009197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242481
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-08-31-009203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242480
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена, марки П, 4500-4600г- ID: UA-2026-08-31-009195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242479
БЕРЕСТЕЧКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188180ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покриття з ПВХ для підлоги (лінолеум) та зварювальний шнур ПВХ- ID: UA-2026-08-31-009204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242478
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-