-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009198-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
331 540.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a58f5398feee47f5b2d948691ff31752
Внутрішній номер закупівлі:
30242482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009198-a
Замовник:
ГІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗДОВБИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844866
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, с. Гільча Друга, вул. Чеська, буд.65-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Семенюк +380680424237 gilchaschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
331 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:49 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:49 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:49 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 540.00 Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології